Roche Inovāciju inkubators izsludina divus projektu konkursus - “Tehniskais risinājums lielo datu apstrādei onkoloģijas jomā” un “Sirds mazspējas pacientu agrīna diagnostika, uzraudzība un vadība”

7.12.2023. 

Veselības aprūpes risinājumu kompānijas Roche Latvija izveidotais Roche Inovāciju inkubators izsludina divus projektu konkursus- “Tehniskais risinājums lielo datu apstrādei onkoloģijas jomā” un “Sirds mazspējas pacientu agrīna diagnostika, uzraudzība un vadība”. Pieteikumi projektu konkursiem iesniedzami līdz 2024.gada 22.janvārim (ieskaitot). Ar projektu uzsaukumiem un nosacījumiem var iepazīties šeit:

Roche Inovāciju inkubatora mērķis ir veicināt un atbalstīt jaunu un inovatīvu ideju izstrādi, kā arī pētniecību noteiktās veselības aprūpes jomās un produktu vai pakalpojumu radīšanu. Inkubators darbojas kā pastāvīga jauno ideju platforma, kuras ietvaros atbilstoši izsludinātajiem uzsaukumiem iespējams saņemt Roche Latvija atbalstu inovatīvā risinājuma idejas izstrādei. Ja ideja ir stadijā, kur nepieciešams turpināt tās izstrādes darbu, pētniecību un attīstīšanu, atbalsta saņēmējs pretendēs uz praktisku un konsultatīvu Roche Latvija palīdzību, piemēram, biroja telpu nodrošināšana, aprīkojuma pieejamība, speciālistu konsultācijas un cits tamlīdzīgs atbalsts. Atbilstoši Inovāciju inkubatora darbības principiem, maksimālais idejas detalizācijas izstrādes periods ir 3 mēneši no sadarbības līguma parakstīšanas brīža. Pēc 3 mēnešiem projektu vērtēšanas komisija izvērtē sasniegto un lemj par turpmāko sadarbību. Ja idejas izstrādes posmā tiek pierādīts, ka ideja ir pārvēršama produktā vai pakalpojumā un tās attīstības turpināšanai un/vai laišanai tirgū ir nepieciešams finansiāls vai cita veida atbalsts, sadarbības līguma termiņš var tikt pagarināts, kā arī Roche Latvija var noslēgt līgumu par finansējuma nodrošināšanu idejas turpmākai īstenošanai.

Papildu informācija:

[email protected]


Informācijas devējs Roche Latvija SIA, Miera iela 25, Rīga, LV - 1001. Tālr. 67039831. M-LV-00000871, pēdējo reizi atjaunots 2023. gada decembrī

KontaktiVisā pasaulēlinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubePar RocheFarmācijas risinājumiKarjeraPlašsaziņas līdzekļiStāstiPrivātuma politikaSīkdatņu politikaAutortiesībasPrivātuma paziņojums farmakovigilances, medicīniskās informācijas un produktu sūdzību jomāCookie