Roche zāles

Lūdzu izvēlieties Jūs interesējošās zāles pēc slimības vai zāļu nosaukuma:

AlectinibumBevacizumabMycophenolate mofetil

Glofitamabum

▼Šīm zālēm tiek piemērota papildu uzraudzība. Tādējādi būs iespējams ātri identificēt jaunāko informāciju par šo zāļu drošumu. Jūs varat palīdzēt, ziņojot par jebkādām novērotajām blakusparādībām.

Cotellic (cobimetinib hemifumarate)

Satralizumabum▼Šīm zālēm tiek piemērota papildu uzraudzība. Tādējādi būs iespējams ātri identificēt jaunāko informāciju par šo zāļu drošumu. Jūs varat palīdzēt, ziņojot par jebkādām novērotajām blakusparādībām.Erivedge (vismodegibum)

Esbriet (pirfenidone)

Risdiplamum▼Šīm zālēm tiek piemērota papildu uzraudzība. Tādējādi būs iespējams ātri identificēt jaunāko informāciju par šo zāļu drošumu. Jūs varat palīdzēt, ziņojot par jebkādām novērotajām blakusparādībām.

EnfuvirtidePralsetinibum▼Šīm zālēm tiek piemērota papildu uzraudzība. Tādējādi būs iespējams ātri identificēt jaunāko informāciju par šo zāļu drošumu. Jūs varat palīdzēt, ziņojot par jebkādām novērotajām blakusparādībām.

Gazyvaro (Obinutuzumab)Emicizumabum


TrastuzumabSievietēm reproduktīvā vecumā jāiesaka ārstēšanas laikā ar Herceptin un vēl 7 mēnešus pēc ārstēšanas pabeigšanas izmantot efektīvus kontracepcijas līdzekļus.

Ja Herceptin lietošanas laikā vai 7 mēnešus pēc pēdējās Herceptin devas lietošanas pacientei iestājas grūtniecība, nekavējoties par to ziņojiet Roche Latvija SIA pa tālruni 67039831, 28655600, e-pastu:

Tiks pieprasīta papildinformācija par Herceptin ietekmētas grūtniecības gaitu un bērna dzīves pirmo gadu. Tas palīdzēs Roche labāk saprast Herceptin lietošanas drošumu un sniegt atbilstošu informāciju veselības uzraudzības iestādēm, veselības aprūpes speciālistiem un pacientiem.

SaquinavirTrastuzumab emtansineReproduktīvā vecuma sievietēm Kadcyla lietošanas laikā un vēl 7 mēnešus pēc pēdējās Kadcyla devas lietošanas jāizmanto efektīva kontracepcija. Efektīva kontracepcija jāizmanto arī pacientiem vīriešiem vai viņu partnerēm.

Ja Kadcyla lietošanas laikā vai 7 mēnešus pēc pēdējās Kadcyla devas lietošanas pacientei iestājas grūtniecība, nekavējoties par to ziņojiet Roche Latvija SIA pa tālruni 67039831, 28655600, e-pastu:

Tiks pieprasīta papildinformācija par Kadcyla ietekmētas grūtniecības gaitu un zīdaiņa dzīves pirmo gadu. Tas palīdzēs Roche labāk saprast Kadcyla lietošanas drošumu un sniegt atbilstošu informāciju veselības uzraudzības iestādēm, veselības aprūpes speciālistiem un pacientiem.Mosunetuzumabum

▼Šīm zālēm tiek piemērota papildu uzraudzība. Tādējādi būs iespējams ātri identificēt jaunāko informāciju par šo zāļu drošumu. Jūs varat palīdzēt, ziņojot par jebkādām novērotajām blakusparādībām.

RituximabLevodopum, benserazidum

Methoxy polyethylene glycol – epoetin betaEpoetin betaOcrelizumabumPertuzumabPerjeta nedrīkst lietot grūtniecības laikā. Datu par Perjeta lietošanu grūtniecēm ir maz, un Perjeta lietošanas drošums grūtniecības un zīdīšanas periodā nav noskaidrots.

Pirms Perjeta lietošanas jāpārbauda, vai nav iestājusies grūtniecība. Perjeta lietošanas laikā un 6 mēnešus pēc pēdējās Perjeta devas lietošanas sievietēm reproduktīvā vecumā jālieto efektīva kontracepcija.

Stingri jākontrolē, vai pacientēm, kurām Perjeta terapijas laikā vai 6 mēnešos pēc pēdējās Perjeta devas lietošanas iestājusies grūtniecība, nerodas oligohidramnijs.

Ja Perjeta lietots grūtniecības laikā vai pacientei grūtniecība iestājas Perjeta lietošanas laikā vai 6 mēnešus pēc pēdējās Perjeta devas lietošanas, nekavējoties par to ziņojiet Roche Latvija SIA pa tālruni 67039831, 28655600, e-pastu:

Tiks pieprasīta papildinformācija par Perjeta ietekmētas grūtniecības gaitu un zīdaiņa dzīves pirmo gadu. Tas palīdzēs Roche/Genentech labāk saprast Perjeta lietošanas drošumu un sniegt atbilstošu informāciju veselības uzraudzības iestādēm, veselības aprūpes speciālistiem un pacientiem.

Pertuzumabum;Trastuzumabum▼Šīm zālēm tiek piemērota papildu uzraudzība. Tādējādi būs iespējams ātri identificēt jaunāko informāciju par šo zāļu drošumu. Jūs varat palīdzēt, ziņojot par jebkādām novērotajām blakusparādībām.

No Phesgo lietošanas grūtniecības laikā ir jāizvairās, ja vien iespējamais ieguvums mātei neatsver iespējamo risku auglim. Sievietēm, kurām iestājas grūtniecība, jāsniedz informācija par iespējamo kaitējumu auglim. Ja grūtniece terapijā saņem Phesgo, vai ja pacientei iestājas grūtniecība Phesgo lietošanas laikā vai 7 mēnešu laikā pēc Phesgo pēdējās devas lietošanas, vēlama rūpīga kontrole, ko īsteno multidisciplināra komanda.

Sievietes nedrīkst barot bērnu ar krūti Phesgo terapijas laikā un vismaz 7 mēnešus pēc pēdējās devas lietošanas.

Sievietēm ar reproduktīvo potenciālu ārstēšanas laikā ar Phesgo un 7 mēnešus pēc pēdējās devas lietošanas jālieto efektīva kontracepcija.

Ja Phesgo lietots grūtniecības laikā vai pacientei grūtniecība iestājas Phesgo lietošanas laikā vai 7 mēnešus pēc pēdējās Phesgo devas lietošanas, nekavējoties par to ziņojiet Roche Latvija SIA pa tālruni 67039831, 28655600, e-pastu:

Tiks pieprasīta papildinformācija par Phesgo ietekmētas grūtniecības gaitu un zīdaiņa dzīves pirmo gadu. Tas palīdzēs Roche/Genentech labāk saprast Phesgo lietošanas drošumu un sniegt atbilstošu informāciju veselības uzraudzības iestādēm, veselības aprūpes speciālistiem un pacientiem.

Polatuzumabum vedotinum▼Šīm zālēm tiek piemērota papildu uzraudzība. Tādējādi būs iespējams ātri identificēt jaunāko informāciju par šo zāļu drošumu. Jūs varat palīdzēt, ziņojot par jebkādām novērotajām blakusparādībām.

Dornasum alfa

Isotretinoinum▼Šīm zālēm tiek piemērota papildu uzraudzība. Tādējādi būs iespējams ātri identificēt jaunāko informāciju par šo zāļu drošumu. Jūs varat palīdzēt, ziņojot par jebkādām novērotajām blakusparādībām.

Tocilizumab

Casirivimabum;Imdevimabum▼Šīm zālēm tiek piemērota papildu uzraudzība. Tādējādi būs iespējams ātri identificēt jaunāko informāciju par šo zāļu drošumu. Jūs varat palīdzēt, ziņojot par jebkādām novērotajām blakusparādībām.

Entrectinibum▼Šīm zālēm tiek piemērota papildu uzraudzība. Tādējādi būs iespējams ātri identificēt jaunāko informāciju par šo zāļu drošumu. Jūs varat palīdzēt, ziņojot par jebkādām novērotajām blakusparādībām.

OseltamivirErlotinib

Atezolizumabum

Faricimabum

▼Šīm zālēm tiek piemērota papildu uzraudzība. Tādējādi būs iespējams ātri identificēt jaunāko informāciju par šo zāļu drošumu. Jūs varat palīdzēt, ziņojot par jebkādām novērotajām blakusparādībām.
Baloxavirum marboxilum▼Šīm zālēm tiek piemērota papildu uzraudzība. Tādējādi būs iespējams ātri identificēt jaunāko informāciju par šo zāļu drošumu. Jūs varat palīdzēt, ziņojot par jebkādām novērotajām blakusparādībām.

VemurafenibLejupielādes

Roche cenu lapa

Apliecinu, ka esmu veselības aprūpes profesionālis un ka saņemto informāciju izmantošu tikai tiesību aktos noteiktajā kārtībā

Informācijas devējs Roche Latvija SIA, Miera iela 25, Rīga, LV - 1001. Tālr. 67039831. M-LV-00000871, pēdējo reizi atjaunots 2023. gada decembrī

KontaktiVisā pasaulēlinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubePar RocheFarmācijas risinājumiKarjeraPlašsaziņas līdzekļiStāstiPrivātuma politikaSīkdatņu politikaAutortiesībasPrivātuma paziņojums farmakovigilances, medicīniskās informācijas un produktu sūdzību jomāCookie