Sīkdatņu politika

Šī vietne pieder un to pārvalda F. Hoffmann-La Roche Ltd (Roche), kas atrodas Grenzacherstrasse 124, CH-4070 Basel, Šveice. Roche var jebkurā laikā atjaunināt šo paziņojumu, publicējot izmaiņas šajā lapā. Jums laiku pa laikam vajadzētu apmeklēt šo lapu, lai pārskatītu šos atjauninājumus.

Sīkdatnes ļauj ietaupīt problēmas atkārtoti ievadot noteiktu informāciju dažās reģistrācijas jomās, palīdzot piegādāt jums informāciju par saturu un izsekot, kuras vietnes sadaļas ir vispopulārākās. “Sīkdatne” faktiski ir fails, kuru mūsu tīmekļa serveris vai viena no mūsu pakalpojumu sniedzēju vai trešo pušu partneru tīmekļa serveris var nosūtīt uz jūsu datoru, kad piekļūstat kādai no mūsu vietnēm. Pēc tam šis fails tiek saglabāts jūsu datorā.

Sīkdatnes var iegūt informāciju, kas identificē jūsu datoru vai pārlūkprogrammu, tostarp ierīces ID, jūsu IP adresi un / vai reklāmas ID, kā arī informāciju par jūsu pārlūkošanas vēsturi. Informācija, kuru mēs iegūstam, izmantojot sīkdatnes, var tikt apvienota ar citiem personas datiem, kas attiecas uz jums.

Mūsu vietne var izmantot sekojoša veida sīkdatnes un izsekošanas tehnoloģijas šādiem nolūkiem:

Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai vietne funkcionētu, un mūsu sistēmā tās nav iespējams izslēgt. Pārsvarā tās tiek iestatītas, lai reaģētu uz jūsu darbībām, pieprasot pakalpojumus, piemēram, definējot konfidencialitātes preferences, piesakoties vai aizpildot formas. Jūs varat iespējot pārlūkprogrammā sīkdatņu bloķēšanu vai brīdināšanu par sīkdatnēm, bet tādā gadījumā noteiktas mūsu vietnes sadaļas, iespējams, nedarbosies. Šīs sīkdatnes neglabā personas datus.

Šīs sīkdatnes nodrošina uzlabotu funkcionalitāti un personalizēšanu. Tās iestatām gan mēs, gan trešās puses piegādātāji, kuru pakalpojumi tiek izmantoti mūsu vietnēs. Ja nepiekritīsiet šo sīkdatņu izmantošanai, daži vai visi šie pakalpojumi, iespējams, nedarbosies pareizi.

Šīs sīkdatnes ļauj mums saskaitīt apmeklējumus un datu plūsmas avotus, lai mēs varētu novērtēt un uzlabot mūsu vietnes veiktspēju. Tās palīdz mums uzzināt, kuras lapas ir vispopulārākās un kuras - vismazāk apmeklētās, kā arī redzēt, kā apmeklētāji pārvietojas vietnē. Mēs varam sniegt šīs sīkdatnes trešo personu pakalpojumu sniedzējiem, lai palīdzētu mums veikt statistikas analīzi.Visa sīkdatņu savāktā informācija ir sakopota, tāpēc tā ir anonīma. Ja jūs bloķējat vai atsakāties no šīm sīkdatnēm, mēs nezināsim, kad esat apmeklējis mūsu vietni, un nevarēsim uzraudzīt vietnes darbību.

Šīs sīkdatnes nosaka virkne sociālo mediju pakalpojumu nodrošinātāji, kurus esam pievienojuši savai vietnei, lai jūs varētu kopīgot mūsu saturu ar saviem draugiem un savos tīklos, piemēram, Facebook, Twitter, LinkedIn. Šīs sīkdatnes spēj izsekot jūsu pārlūkprogrammai citās vietnēs un veidot jūsu interešu profilu. Šo sīkdatņu izmantošana var ietekmēt saturu un ziņojumus, kurus redzat citās vietnēs, kuras apmeklējat. Ja neatļausiet šo sīkdatņu izmantošanu, tad, iespējams, nevarēsiet izmantot vai redzēt šos koplietošanas rīkus.

Šīs sīkdatnes var iestatīt vietnē mūsu reklāmas partneri. Šie uzņēmumi tās var izmantot, lai izveidotu jūsu interešu profilu un parādītu atbilstošas reklāmas citās vietnēs. Viņi tieši neglabā personisko informāciju, bet ir balstīti uz unikālu jūsu pārlūkprogrammas un interneta ierīces identificēšanu. Ja jūs neatļausiet šīs sīkdatnes, jums saņemsiet mazāk mērķtiecīgu reklāmu.

Tīmekļa bāksignāli ir programmatūras koda daļa tīmekļa lapā vai e-pasta ziņojumā, ko izmanto skatīto lapu vai atvērto ziņojumu izsekošanai. Tīmekļa bāksignāli norāda vietnes servera informāciju, piemēram, IP adresi un pārlūka veidu, kas saistīts ar apmeklētāja datoru. Tīmekļa bāksignālus var ievietot tiešsaistes reklāmās, kas novirza cilvēkus uz mūsu vietni un dažādās mūsu vietnes lapās. Tīmekļa bāksignāli sniedz mums informāciju par to, cik reizes lapa tiek atvērta un kura informācija tiek apskatīta. Tīmekļa bāksignāli ir pazīstami arī kā interneta tagi, viena pikseļa GIF, dzidri GIF un neredzami GIF.

Atsevišķas tīmekļa pārlūkprogrammas un citas programmas var izmantot tos, lai signalizētu par jūsu vēlmēm Roche, par to kā un vai Roche, vai trešās puses var vākt informāciju par jūsu tiešsaistes darbībām. Pašlaik Roche uz šādiem signāliem nereaģē.

Lielākā daļa interneta pārlūkprogrammu ļauj mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lai paziņotu jums, kad saņemat sīkdatnes, kas ļauj jums izvēlēties vai pieņemt sīkdatnes vai automātiski atteikt visas sīkdatne. Ņemiet vērā, ka šāda rīcība var ietekmēt dažu mūsu vietņu funkcionalitāti. Ja iepriekš esat pieņēmis sīkdatnes, jūs varat izmantot šos pašus pārlūka iestatījumus, lai noraidītu šādas sīkdatnes, ja pārdomājat.

Turklāt dažās mūsu vietnēs var tikt izmantoti trešo pušu analīzes rīki, lai apkopotu un pārvaldītu Veiktspējas sīkdatnes mūsu vārdā. Daži īpaši mūsu izmantotie rīki ietver Adobe Analytics un Google Analytics, kā aprakstīts tālāk:

  • Savās vietnēs mēs izmantojam Adobe Analytics, kas apkopo informāciju, izmantojot sīkdatnes. Ja vēlaties atteikties no šo datu izmantošanas šajās sīkdatnēs, lūdzu, izmantojiet Adobe atteikšanās rīku, kas pieejams šeit: 

  • Mūsu vietnēs var tikt izmantotas noteiktas Google Analytics reklamēšanas attēla funkcijas, kas apkopo informāciju, izmantojot sīkdatnes, tostarp atkārtotu mārketingu ar Google Analytics un demogrāfisko datu un interešu pārskatus. Ja vēlaties atteikties no šo datu izmantošanas šajās sīkdatnēs lūdzu, izmantojiet Google atteikšanās rīku, kas pieejams šeit:

Informācijas devējs Roche Latvija SIA, Miera iela 25, Rīga, LV - 1001. Tālr. 67039831. M-LV-00000871, pēdējo reizi atjaunots 2023. gada decembrī

KontaktiVisā pasaulēlinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubePar RocheFarmācijas risinājumiKarjeraPlašsaziņas līdzekļiStāstiPrivātuma politikaSīkdatņu politikaAutortiesībasPrivātuma paziņojums farmakovigilances, medicīniskās informācijas un produktu sūdzību jomāCookie