Par Roche oftalmoloģijā

Roche uzmanības lokā ir cilvēku redzi saglabājoša terapija, pievēršoties vadošajiem redzes zuduma cēloņiem un izstrādājot vēl nebijušas terapijas. Mēs cenšamies izstrādāt pareizo terapijas metodi katram pacientam, veicot novatoriskus zinātniskos atklājumus par jaunu potenciālo zāļu lietošanu, kā arī piedāvājot personalizētu veselības aprūpi, molekulāro inženieriju, biomarķierus un nepārtrauktu zāļu nodrošināšanu.

Mums ir plašākais produktu piedāvājums tīklenes jomā oftalmoloģijas nozarē, kas balstīts zinātnē un pierādījumos gūtās atziņās no acu slimību pacientiem. Mēs piedāvājam gēnu terapijas, ģeogrāfiskās atrofijas un citu redzi apdraudošu, tostarp retu un pārmantotu slimību, ārstēšanu.

Tīklenes slimības ir pieaugoša sabiedrības veselības problēma, kas var smagi ietekmēt skartos cilvēkus, kā arī viņu ģimenes locekļus.

Lai gan pašreizējās ārstēšanas metodes samazina redzes zudumu, mēs zinām, ka var un vajadzētu darīt vairāk, lai mazinātu ārstēšanas slogu un uzlabotu efektivitāti.

Aicinām uzzināt par redzes zuduma cēloņiem, jaunākajām to ārstēšanas metodēm un tehnoloģijām:

https://futureofvision.global/home.html

Informācijas devējs Roche Latvija SIA, Miera iela 25, Rīga, LV - 1001. Tālr. 67039831. M-LV-00000871, pēdējo reizi atjaunots 2023. gada decembrī