Tiek ietekmēta miljoniem cilvēku dzīve

Ir simtiem nervu sistēmas darbības traucējumu, kas ietekmē miljoniem cilvēku visā pasaulē. Gandrīz ikviens pazīst kādu, kuru ir skārusi neiroloģiska slimība, kas var būtiski ietekmēt ikdienas gaitas. Mūsu izstrādātās inovatīvās zāles un diagnostiskie testi veicina zinātniskās izpratnes attīstību, kā arī palīdz pacientiem visā pasaulē.

Nervu sistēmas darbības traucējumi var radīt apgrūtinājumus, kas ietekmē mūsu spēju iesaistīties, kustēties, atcerēties, turklāt laika gaitā šo traucējumu ietekmē mēs varam pazaudēt savas unikālās īpašības vai tās var mainīties. Tieši tās mūs padara tādus, kādi esam. Savukārt tādu traucējumu gadījumā, kas skar bērnus, aktuāls ir jautājums par to, kādu ietekmi tas atstāj uz viņiem un par ko bērni varētu kļūt. Laika gaitā fiziskais, garīgais un emocionālais slogs var būt milzīgs. Tomēr cilvēki, kuri saskaras ar nervu sistēmas darbības traucējumiem, drosmīgi un apņēmīgi risina savas problēmas.

Mūsu dzinējspēks ir ideja, ka novatoriski zinātniskie pētījumi var mainīt to cilvēku dzīvi, kuri saskaras ar nopietnām un dzīvībai bīstamām slimībām. Lai uzlabotu pacientu dzīves apstākļus, mēs sadarbojamies ar akadēmisko aprindu pārstāvjiem, zinātniekiem, nozares partneriem un klīnisko pētījumu dalībniekiem, kā arī sekojam zinātnes sasniegumiem.

Ar viņu atbalstu mēs esam kolektīvi atbildīgi par terapeitisko progresu dažu pasaulē visgrūtāk ārstējamo slimību jomā.

Neirozinātne ir mūsu nākotnes stūrakmens, taču panākumus šajā nozarē mēs nevaram gūt vieni paši. Kopā ar saviem partneriem mēs turpināsim darbu pie zinātniskās izpratnes attīstības, lai gūtu panākumus klīnisko pētījumu jomā un pārvarētu ar mūsdienu neirozinātni saistītos lielākos izaicinājumus. Mūsu cerība ir radīt tādu rītdienu, kurā neiroloģiski traucējumi vairs neierobežos cilvēka potenciālu, lai ikviens varētu saglabāt savas unikālās īpašības, kas padara mūs par tiem, kas esam.

Informācijas devējs Roche Latvija SIA, Miera iela 25, Rīga, LV - 1001. Tālr. 67039831. M-LV-00000871, pēdējo reizi atjaunots 2023. gada decembrī