Terapeitiskās jomas

Hematoloģija

Hematoloģija ir sarežģīta un izaicinoša medicīnas joma. Roche viena no prioritātēm ir strādāt pie inovatīviem risinājumiem, lai palīdzētu pacientiem ar hematoloģiskām diagnozēm.

Izaicinājums

Hematoloģija aptver visu, sākot no asins vēža līdz asiņošanas traucējumiem, piemēram, hemofilijai, un arī kompleksām sistēmas slimībām, piemēram, paroksizmāla nakts hemoglobinūrija. Daudzām no šīm slimībām ir raksturīga nopietna ietekme uz dzīvildzi un dzīves kvalitāti. Asins vēzis, no visiem vēžiem, ir ceturtais biežākais nāves cēlonis visā pasaulē; trīs visizplatītākie asins vēža veidi ir mieloma, leikēmija un limfoma.

Neskatoties uz ievērojamo medicīnas progresu gadu gaitā, daudziem pacientiem joprojām ir ierobežotas ārstēšanas iespējas. Roche prioritāte ir radīt nākotnes inovācijas, lai pacientu ārstēšanas iespējas uzlabotos.

Mērķis

Mūsu apņemšanās attiecas ne tikai uz inovatīvu terapiju izstrādi, bet arī uz plašāku lomu pacienta dzīves kvalitātes uzlabošanā. Mēs pētām labākos risinājumus, kas pēc iespējas ātrāk un efektīvāk uzlabotu pacientu veselības aprūpi un dzīves kvalitāti. Mēs meklējam jaunus veidus, kā novērtēt ārstēšanas iznākumus, izmantojot klīniskos parametrus.

Roche turpina investēt un sniegt novatoriskas ārstēšanas iespējas cilvēkiem ar asins slimībām, lai pastāvīgi nodrošinātu labvēlīgas pārmaiņas pacientiem un ārstiem, kuri tos ārstē.

Uzzini vairāk

Informācijas devējs Roche Latvija SIA, Miera iela 25, Rīga, LV - 1001. Tālr. 67039831. M-LV-00000871, pēdējo reizi atjaunots 2023. gada decembrī

KontaktiVisā pasaulēlinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubePar RocheFarmācijas risinājumiKarjeraPlašsaziņas līdzekļiStāstiPrivātuma politikaSīkdatņu politikaAutortiesībasPrivātuma paziņojums farmakovigilances, medicīniskās informācijas un produktu sūdzību jomāCookie