Rīgā drīzumā plāno atvērt uzņēmuma Roche Services & Solutions (RSS) biroju, kur tuvāko 4 - 5 gadu laikā plānots nodarbināt 200 augsti kvalificētus speciālistus

Roche, kas ir viens no pasaulē lielākajiem biotehnoloģiju uzņēmumiem, ar prieku paziņo par Roche Services & Solutions (RSS) EMEA (Eiropas, Tuvo Austrumu un Āfrikas reģiona) satelīta atrašanās vietas izveidi Rīgā, Latvijā. Tas būs papildu uzņēmums, esošajām farmācijas un diagnostikas saistītajām filiālēm. Plānots, ka tuvāko 4 - 5 gadu laikā tajā tiks nodarbināti 200 augsti kvalificēti speciālisti tādās jomās kā digitālais mārketings, regulatīvie pakalpojumi, Agile koučings, projektu vadība, kā arī finanses.

RSS ir Roche globālā biznesa pakalpojumu organizācija, kuras galvenās atrašanās vietas atrodas Budapeštā (Ungārija), Sanhosē (Kostarika) un Kualalumpurā (Malaizija), piedāvājot uz klientiem orientētus risinājumus saviem Roche partneriem vairāk nekā 150 valstīs. Rīgas birojs būs daļa no Roche Services & Solutions EMEA organizācijas.

Iemesls jaunās atrašanās vietas izveidei Rīgā ir lielais pieprasījums pēc talantiem dažādās kompetences jomās. Rīga ir ideāla vieta, lai papildinātu Roche esošo komandu Budapeštā un piekļūtu Latvijas augsti kvalificētiem talantiem.

"Roche jaunajai komandai Rīgā būs svarīga loma uzņēmumā, jo mēs turpinām paplašināt Roche Services & Solutions iespējas EMEA reģionā. Mēs sāksim personāla atlasi 2023. gada otrajā ceturksnī, un mūsu mērķis ir tuvāko 4 - 5 gadu laikā nodarbināt 200 darbiniekus," sacīja Martins Kikšteins, Roche Services & Solutions (RSS) EMEA daļas vadītājs. "Mūsu mērķis ir piesaistīt talantus tādās aizraujošās un jaunās jomās kā digitālais mārketings, regulatīvie pakalpojumi, Agile  koučings, projektu vadība, kā arī finanses."

Roche lēmums atvērt RSS biroju Rīgā papildus esošajām farmācijas un diagnostikas komandām liecina par uzņēmuma apņemšanos veikt būtiskas investīcijas Latvijā.

Pēc rūpīgas vairāku potenciālo vietu izvērtēšanas Rīga tika izvēlēta tās lieliskās infrastruktūras un daudzo augstskolu augsto izglītības standartu dēļ.

“Rīga ir unikālā pozīcijā – mūsu pilsētā šobrīd apgriezienus uzņem globālie biznesa pakalpojumi. Tas nozīmē, ka šeit joprojām ir daudz neizmantotu talantu, kā arī daudz iespēju nozarei augt. Starp Rīgas pilsētu un Roche ir lieliska sadarbība. Rīgas Investīciju un tūrisma aģentūra ar Roche sadarbojas kopš brīža, kad uzņēmums pirmo reizi izrādīja interesi par darbību Latvijā. Paziņojums par Roche Services & Solutions satelīta atrašanās vietas atvēršanu ir apliecinājums mūsu veiksmīgajai sadarbībai!”, sacīja Rīgas mērs Mārtiņš Staķis.

Roche Latvijā ir iespaidīga vēsture. Pirmais vietējais birojs tika izveidots jau 1925. gadā. Roche bija spiests pamest valsti 1940. gadā, bet vēlāk atsāka savu darbību un 1997. gadā izveidoja savu pārstāvniecību Rīgā. Kopš tā laika Roche ir ieguvis vadošo tirgus pozīciju farmācijas, diagnostikas un datu jomā.

Nesen Roche investēja un atjaunoja vēsturisku biroju ēku Rīgā, Miera ielā 25, kas 2022. gadā svinēja savu 90. gadadienu. Roche godina savu pagātni, jo ēka, kas celta 20. gadsimta 30. gados, kalpojusi kā arhitektūras prototips citām Roche biroju ēkām Eiropā.

Informācijas devējs Roche Latvija SIA, Miera iela 25, Rīga, LV - 1001. Tālr. 67039831. M-LV-00000871, pēdējo reizi atjaunots 2023. gada decembrī

KontaktiVisā pasaulēlinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubePar RocheFarmācijas risinājumiKarjeraPlašsaziņas līdzekļiStāstiPrivātuma politikaSīkdatņu politikaAutortiesībasPrivātuma paziņojums farmakovigilances, medicīniskās informācijas un produktu sūdzību jomāCookie