Lai informētu sabiedrību par krūts veselību, diagnostiku un ārstēšanu, ilggadējās kampaņas “Pārbaudi krūtis, lai dzīvotu” laikā Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca kopā ar Latvijas krūts slimību asociāciju un Latvijas Onkologu asociāciju aicina uz krūts veselības dienu “Agrīna diagnoze - labāka prognoze”, kas norisināsies 2021. gada 15. oktobrī no plkst. 12.00 līdz plkst. 16.00 tiešsaistē.

Neskatoties uz to, ka katru gadu kampaņas “Pārbaudi krūtis, lai dzīvotu” laikā tiek aktualizēta sieviešu veselība, īpaši krūts veselība, aicinot veikt regulāras pārbaudes, tomēr joprojām ir daudz sieviešu, kurām krūts vēzis tiek atklāts novēloti. Tāpēc arī šogad oktobrī, sieviešu veselības mēnesī un arī krūts veselības dienā, Latvijas vadošie speciālisti onkoloģijā apvienosies, lai dalītos savās zināšanās, pieredzē un sasniegumos onkoloģijas nozarē, īpaši uzsverot krūts vēža agrīnu atklāšanu un ārstēšanu. Krūts veselība dienas programma veidota tā, lai krūts veža pacients iegūtu visu nepieciešamo informāciju, par pacienta ceļu un visiem tā posmiem – sākot no valsts apmaksāta vēža skrīninga izmeklējumiem un diagnozes atklāšanas līdz pat rehabilitācijai.

Krūts veselības diena norisināsies vairākās daļās un būs nozīmīga ne tikai pacientiem un pacientu organizācijām, kā arī citiem interesentiem, bet arī ārstniecības personām.

Dalība pasākumā būs iespējama tiešsaistē – platfromā Zoom, iepriekš elektroniski reģistrējoties 

Tāpat varēs vērot tiešraidi ziņu portālaRīgas Austrumu slimnīcas Facebook kontā un

Par dalību pasākumā sertificētām ārstniecības personām būs iespēja iegūt arī 2,3 tālākizglītības punktus (TIP).

Informācijas devējs Roche Latvija SIA, Miera iela 25, Rīga, LV - 1001. Tālr. 67039831. M-LV-00000871, pēdējo reizi atjaunots 2023. gada decembrī