Kompānija Roche paziņo par sākotnējo svarīgāko medikamentu ziedojumu Ukrainai

Kompānija Roche 02.03.2022. paziņoja par sākotnējo svarīgāko medikamentu ziedojumu Ukrainai. Roche asi nosoda vardarbīgo iebrukumu Ukrainā un strādā, lai atbalstītu Ukrainas valsti un iedzīvotājus ar medicīniskiem produktiem saskaņā ar Roche vispārējo misiju.

Roche ziedos 150 000 iepakojumus antibiotikas, ko lieto daudzu veidu bakteriālu infekciju simptomu ārstēšanai un kas ir iekļauta Pasaules Veselības organizācijas būtisko zāļu sarakstā.Medikamenti pēc iespējas ātrāk tiks nogādāti Ukrainā, lai risinātu valstī akūto vajadzību. Roche sadarbojas ar ārējiem partneriem, lai atvieglotu piegādi, neskatoties uz to, ka pašlaik trūkst humānās palīdzības koridoru Ukrainā.

Roche uztur kontaktus ar vairākiem globāliem un vietējiem partneriem, kā arī labdarības organizācijām, lai meklētu vislabāko iespējamo veidu kā atbalstīt Ukrainas iedzīvotājus ar papildu medicīniskajiem piederumiem. Situācija strauji attīstās, un sīkāka informācija tiks sniegta, tiklīdz tā būs pieejama.

Roche galvenais mērķis ir darīt visu nepieciešamo, lai atbalstītu mūsu Roche darbiniekus un viņu ģimenes Ukrainā. Vienlaikus mēs nodrošinām, lai mūsu kritiskie medikamenti un diagnostikas aprīkojums nonāktu pie cilvēkiem, kuriem tie ir nepieciešami gan Ukrainā, gan citās krīzes skartajās valstīs. Mēs darām visu iespējamo, lai nodrošinātu medicīnas preču nepārtrauktu piegādi Ukrainā, Krievijā un Baltkrievijā mums pieejamo iespēju ietvaros ar vietējo izplatītāju starpniecību un attālināto atbalsta sistēmu izmantošanu laboratorijām, kā arī sadarbību ar partneriem kaimiņvalstīs, lai izveidotu asins ziedošanas programmas. Mēs arī aktīvi strādājam pie risinājumiem, lai nodrošinātu nepārtrauktu ārstēšanas pieejamību Ukrainas pacientiem, kuri piedalās notiekošajos klīniskajos pētījumos, tostarp tiem, kuri ir atstājuši Ukrainu un pārvietojušies uz citām valstīm.

Roche ir pasaulē lielākais biotehnoloģiju uzņēmums, kas izstrādā un ražo īpašas zāles onkoloģijas, imunoloģijas, infekcijas slimību, oftalmoloģijas un centrālās nervu sistēmas slimību ārstēšanai. Roche ir arī pasaules līderis in vitro diagnostikas un uz audiem balstītas vēža diagnostikas jomā, kā arī atrodas diabēta pacientu aprūpes jomas avangardā. Vairāk nekā trīsdesmit Roche radītās zāles ir iekļautas Pasaules Veselības organizācijas Būtiski svarīgo zāļu paraugsarakstos, un starp tām ir dzīvību glābjošas antibiotikas, pretmalārijas preparāti un zāles vēža ārstēšanai. Roche Group, kuras galvenā mītne atrodas Bāzelē, Šveicē, darbojas vairāk nekā 100 valstīs un visā pasaulē nodarbina vairāk nekā 100 000 cilvēku. Roche Group īpašumā ir arī uzņēmums Genentech, kas atrodas ASV. Roche ir vairākuma akcionārs uzņēmumā Chugai Pharmaceutical Japānā. Saskaņā ar Dow Jones Ilgtspējas indeksu Roche jau trīspadsmito gadu pēc kārtas ir atzīts par vienu no ilgtspējīgākajiem uzņēmumiem farmācijas nozarē.

Papildu informācija:

Informācijas devējs Roche Latvija SIA, Miera iela 25, Rīga, LV - 1001. Tālr. 67039831. M-LV-00000871, pēdējo reizi atjaunots 2023. gada decembrī

KontaktiVisā pasaulēlinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubePar RocheFarmācijas risinājumiKarjeraPlašsaziņas līdzekļiStāstiPrivātuma politikaSīkdatņu politikaAutortiesībasPrivātuma paziņojums farmakovigilances, medicīniskās informācijas un produktu sūdzību jomāCookie