Karjera

Darbs, kas patīk, sniedz gandarījumu un ir nepieciešams pasaulei!

Runā, ka cilvēki, kas mīl savu darbu, savā dzīvē nestrādā nevienu dienu. Tas ir izaicinājums - atrast darbu, kas patīk un pasaulei ir ļoti vajadzīgs. Mēs ticam, ka pasaulē ir nepieciešamība pēc inovatīviem produktiem - medikamentiem, kas var atvieglot cilvēku ciešanas, stiprināt un pagarināt mūžu. Ja arī Jums tas ir svarīgi, Roche piedāvā karjeras iespējas Latvijā un visā pasaulē cilvēkiem, kas mīl savu darbu.

Unikāla pieeja veselības aprūpei

Roche jau vairāk kā 100 gadus aktīvi darbojas jaunu risinājumu radīšanā, attīstībā un ražošanā. Farmācijas un diagnostikas apvienošana vienā uzņēmumā ļauj radīt ļoti efektīvus produktus un pakalpojumus, kas spēj nodrošināt gan slimību diagnosticēšanu, gan ārstēšanu.

Liela uzņēmuma vēsture, globāli resursi un stabilitāte.

Mūsu darbinieki strādā straujā, dinamiskā un izaicinošā vidē, kur tos atbalsta drošas un stabilas starptautiskas korporācijas globālie resursi. Karjeras iespējas Latvijā un pasaulē ir atrodamasMūsu veiksmes formula ir talantīgu cilvēku, modernāko tehnoloģiju, nepārtrauktas inovācijas un mūsu attieksmes pret klientu vajadzībām kombinācija.

Ja Jūs vēlētos strādāt dinamiskā, draudzīgā un izaicinošā vidē, kas izceļ un attīsta Jūsu stiprās puses un spējas, Roche Jums varētu būt īstā vieta. Pievienojiet savu CV  un gadījumā, ja radīsies Jums piemērota vakance, mēs ar Jums sazināsimies.

Informācijas devējs Roche Latvija SIA, Miera iela 25, Rīga, LV - 1001. Tālr. 67039831. M-LV-00000871, pēdējo reizi atjaunots 2023. gada decembrī

KontaktiVisā pasaulēlinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubePar RocheFarmācijas risinājumiKarjeraPlašsaziņas līdzekļiStāstiPrivātuma politikaSīkdatņu politikaAutortiesībasPrivātuma paziņojums farmakovigilances, medicīniskās informācijas un produktu sūdzību jomāCookie