“Roche Latvija” iniciatīvas “Vēlmju saraksts” ietvaros uzsākts jau ceturtais projekts, kas veltīts hroniski slimu bērnu atbalstam

“Roche Latvija” sadarbībā ar Bērnu slimnīcas fondu (BSF) aizvadītā gada izskaņā uzsāka projektu “Piepildi bērna sapni”, kurā ikvienam ir iespēja palīdzēt piepildīt kāda Bērnu slimnīcas pacienta vēlēšanos. Projekts tika īstenots “Roche” iniciatīvas “Wishlist” ietvaros, kas tika uzsākta, atzīmējot kompānijas 125 gadu jubileju un deva iespēju kompānijas darbiniekiem pieteikt dažādus atbalsta projektus. Uzsākot iniciatīvu, Latvijā tika pieteikti septiņi projekti, un “Piepildi bērna sapni” ir jau ceturtais, kas ticis realizēts gada laikā. “Roche Latvija” pārstāvji stāsta, ka arī pārējo pieteikto projektu īstenošanai tiks meklēti risinājumi.

“Roche Latvija” vadītājs Rauls Vēliņš norāda, ka iniciatīva “Vēlmju saraksts” jeb “Wishlist”  tika uzsākta kā iespēja “Roche” darbiniekiem pasaulē  īstenot sev svarīgus personīgus sapņus vai idejas. Arī “Roche Latvija” filiālē ikviens darbinieks varēja iesniegt personīgu vēlēšanos.

“Mēs uzskatām, ka jārīkojas pašiem mūsu iespēju robežās un ne vienmēr gaidāms atbalsts no valsts. Ar “Vēlmju sarakstu” katrs darbinieks var atstāt savu nospiedumu “Roche” vēsturē, kultūrā un sabiedrībā, lai nākamajos 125 gados turpinātu virzību uz ilgtspējīgu un veselīgu nākotni,” par iniciatīvas aizsākumu stāsta R. Vēliņš.

Jau īstenotu projektu vidū ir “Melnā stārķa ligzdas atjaunošana” 2021. gada rudenī, kuru pieteica Rauls Vēliņš, Daces Butleres projekts “Meža stādīšana”, kas tika īstenots 2022. gada pavasarī, un kur kopā tika iestādīti vairāk kā 300 stādi, kā arī Lindas Irbes projekts “Pateicības ekskursija skolotājiem”, kur Rīgas 5. speciālās internātpamatskolas skolotāji piedalījās  braucienā uz lavandu laukiem. 

Līdz ar to “Piepildi bērna sapni” Latvijā ir nu jau ceturtais ar “Roche” atbalstu realizētais projekts. Projekta iniciatore “Roche Latvija” darbiniece Eva Marksa uzsvēra, cik būtiski ir sagādāt pozitīvas emocijas un iepriecināt mazos pacientus. Tas ir jo īpaši svarīgi smagu slimnieku aprūpē, kuriem tik ļoti nepieciešama ticība un cerība, ka viss ir iespējams.  

“Piepildi bērna sapni” sagādās prieku mazajiem Bērnu slimnīcas pacientiem, kurus skārušas dzīvībai bīstamas slimības. Bērniem un ģimenēm šis projekts sniedz neaizmirstamu pieredzi, bagātinot un tādējādi uzlabojot viņu dzīves kvalitāti. Bērnu sapņi var būt ļoti dažādi – piemēram, brīvā laika pavadīšana ar ģimeni, pasākuma apmeklēšana, vēlamās rotaļlietas iegāde vai tikšanās ar kādu īpašu cilvēku,” stāsta E. Marksa.

Vairāk informācijas par "Piepildi bērna sapni" var uzzināt: https://www.bsf.lv/lv/piepildi-berna-sapni/piepildit-berna-sapni

Detalizētāk ar “Roche” sociālajām aktivitātēm var iepazīties www.roche.lv.

“Roche Latvija” aicina arī citas sociāli atbildīgas kompānijas radīt līdzīgus projektus. Veidosim mūsu dzīvi gaišāku!

Informācijas devējs Roche Latvija SIA, Miera iela 25, Rīga, LV - 1001. Tālr. 67039831. M-LV-00000871, pēdējo reizi atjaunots 2023. gada decembrī

KontaktiVisā pasaulēlinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubePar RocheFarmācijas risinājumiKarjeraPlašsaziņas līdzekļiStāstiPrivātuma politikaSīkdatņu politikaAutortiesībasPrivātuma paziņojums farmakovigilances, medicīniskās informācijas un produktu sūdzību jomāCookie