Roche Inovāciju inkubators 28. aprīlī rīkos pirmo inovāciju projektu dienu

Roche Inovāciju Inkubators sadarbībā ar medicīnas nozares inovāciju fondu i&i Prague / i&i Biotech Fund un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru šā gada 28. aprīlī organizēs pirmo inovāciju projektu dienu. Pasākuma tiešraide notiks “Roche Latvija” sociālā tīkla “Facebook” lapā - <a href="https://www.facebook.com/events/533461231524892/?ref=newsfeed" target="_blank">@RochepharmaLV.</a>

Inovāciju dienu atklās Roche Inovāciju inkubatora pārstāvis Dalimils Žureks, kurš uzstāsies ar ievadrunu par inovāciju nozīmīgumu mūsdienās.

“i&i Prague" izpilddirekors Jiri Moos un "i&i Biotech Fund" partneris Karel Kubias uzstāsies ar lekciju un vadīs diskusiju par tēmu “No idejas līdz jaunuzņēmumam: kas ir nepieciešams, lai Jūs būtu gatavs investoriem” (“Kompakta pavārgrāmata par to, kā vadīt uzņēmumu”).

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras pārstāves Elīnas Peisenieces (Inovāciju pārvaldības nodaļas vecākā projektu vadītāja) un Annas Elsas Karikas (Jaunuzņēmumu atbalsta nodaļas vadītāja) prezentācijas un diskusijas pamattēma būs par start-up ekosistēmas principiem, vīziju un līdzšinējo pieredzi biomedicīnas ekosistēmā. Viņas informēs arī par nozares jaunuzņēmumu aktuālajām atbalsta iespējām, kā arī nākotnē paredzēto palīdzību.

Konferences publiskajai daļai sekos Latvijas un starptautisko ekspertu vadīta investīciju sesija, kurā piedalīsies nozares jaunuzņēmumi un tiks prezentēti dažādi inovatīvi veselības aprūpes sektora projekti.

Roche Inovāciju inkubators darbojas kā pastāvīga jauno ideju platforma ar mērķi veicināt un atbalstīt inovatīvu ideju, produktu un pakalpojumu izstrādi, kā arī pētniecību veselības aprūpes jomā. Inovatīvu ideju izstrādātājiem ir iespējams saņemt praktisku un konsultatīvu “Roche Latvija” atbalstu gan biroja telpu un aprīkojuma nodrošināšanā, gan arī nepieciešamo speciālistu piesaistē.

i&i Prague ir veselības aprūpes un medicīnas nozares inovāciju fonds, kura mērķis ir kļūt par vadošo partneri un atbalsta aģentūru biotehnoloģiju izgudrojumu jomā Centrāleiropas reģionā.

i&i Biotech Fund ir Eiropas tehnoloģiju pārneses fonds, kas koncentrējas uz dzīvības zinātnēm un investē agrīnās stadijas projektos ar globālu potenciālu. Fonds ir daļa no inovatīvas ekosistēmas, kas izveidota ap CAS Organiskās ķīmijas un bioķīmijas institūtu.

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras mērķis ir palīdzēt augt uzņēmumiem, sākot no labas un perspektīvas idejas līdz pat pasaules līmeņa atpazīstamībai eksporta tirgos.

Informācijas devējs Roche Latvija SIA, Miera iela 25, Rīga, LV - 1001. Tālr. 67039831. M-LV-00000871, pēdējo reizi atjaunots 2023. gada decembrī

KontaktiVisā pasaulēlinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubePar RocheFarmācijas risinājumiKarjeraPlašsaziņas līdzekļiStāstiPrivātuma politikaSīkdatņu politikaAutortiesībasPrivātuma paziņojums farmakovigilances, medicīniskās informācijas un produktu sūdzību jomāCookie