Roche 125: Inovāciju cikls - Bērns un inovācijas

Lai atzīmētu uzņēmuma 125. gadadienu, Roche Latvija un tās partneri organizē pasākumu sēriju ar nosaukumu “Roche 125: Inovāciju cikls”. Šo diskusiju mērķis ir ar dažādu nozaru ekspertu palīdzību, balstoties uz viņu pieredzi un pasaules skatījumu, veidot ieteikumus lēmumu pieņēmējiem par lietām, kas nepieciešamas, lai attīstītu un nodrošinātu labāku nākotni Latvijai, tostarp arī mūsu planētai, iesaistot bērnus un jauniešus.   

 

Pirmajā diskusijā “Bērns un inovācijas” diskusijas dalībnieki no savas profesionālās un personīgās pieredzes pārrunās, kas ir radošums, ko viņi dara, lai saglabātu to bērnos, tāpat, kāda ir situācija šobrīd Latvijā izglītības sistēmā, audzināšanā, aizspriedumos, un kur mums būtu jāvirzās, lai bērnos neapslāpētu vēlmi pēc nezināmā. Diskusijas mērķis ir apkopot vadlīnijas, ko nodot izglītības procesos iesaistītajiem, lai veicinātu ne tikai izglītības satura un formas, bet arī ikdienas audzināšanas pielāgošanos līdzi tehnoloģiskajai attīstībai un iespējām, kas bērniem ir šobrīd. Vai spējam tikt līdzi laikam, un kas ir pamatā, lai bērnos attīstītu maksimālo radošuma potenciālu – to uzzināsiet diskusijā!

 

Diskusijā piedalīsies:

  • Andris Gribusts, Izglītības uzņēmuma “Lielvārds” vadītājs un Latvijas Izglītības tehnoloģiju asociācijas valdes loceklis;
  • Kārlis Kravis, Iecavas vidusskolas direktors un “Iespējamā Misija” ex direktors;
  • Nils Sakss Konstantinovs, Psihoterapeits, Pusaudžu un jauniešu psihoterapijas centra vadītājs;
  • Diskusijas moderators Mārtiņš Daugulis.

 

 

Pirms diskusijas sākuma ir iespēja uzdot jautājumus sūtot uz e-pastu: [email protected]

 

Pasākumam iespējams pieteikties šeit: https://www.facebook.com/events/377465773960030/

Kas ir radošums? Kur tas rodas? Kāpēc tas ir svarīgs? Atbildes uz šiem un citiem jautājumiem, 2021. gada 9. septembrī plkst. 14:00 meklēs diskusijas eksperti. Atbildes uz diskusijas jautājumiem aicina meklēt arī Izglītības un zinātnes ministre Anita Muižniece.