Paziņojums medijiem

10.10.2022

Kampaņas "Pārbaudi krūtis, lai dzīvotu" 2022 preses konference un vēstnešu apmācību seminārs

Ielugums

 

Piesakies pasākumam un/vai vēro tiešraidē: https://www.facebook.com/events/455947516601967

 

2022. gada 12. oktobrī, no plkst. 13:00 - 18:00 modes un izklaides centrā Rīga Plaza, “Art RC Gallery” telpās 1. stāvā, notiks kampaņas “Pārbaudi krūtis, lai dzīvotu!” preses konference un vēstnešu apmācību seminārs, kurā aicināti pilnīgi visi interesenti, bet īpaši tie, kas vēlas kļūt par šīs kampaņas vēstnešiem un informēt sabiedrību par krūts vēža skrīningu, zāļu pieejamību, jaunumiem ārstēšanā, uzturu, fiziskajām aktivitātēm un emocionālo stabilitāti.

 

 

Kampaņa “Pārbaudi krūtis, lai dzīvotu!” notiek saistībā ar starptautiski iedibināto Krūšu veselības mēnesi oktobrī. Kampaņas vēstnešu apmācību seminārs ir bezmaksas un pieejams visiem interesentiem. Pieteikties klātienes lekcijām vai kļūt par kampaņas vēstnesi iespējams līdz 10. oktobrim, aizpildot anketu šajā saitē: https://ej.uz/LaiDzivotu2022

 

Kampaņu “Pārbaudi krūtis, lai dzīvotu!” rīko Latvijas Onkologu asociācija un krūts vēža pacientu atbalsta biedrība “Vita”. Kampaņas mērķis ir aicināt sievietes rūpēties par savu veselību, izmantojot valsts apmaksātās krūts mamogrāfijas pārbaudes, un izglītot par agrīnas diagnostikas nozīmi krūts vēža ārstēšanā un personalizētas terapijas nozīmīgumu.

Seko līdzi kampaņas aktivitātēm: www.facebook.com/Laidzivotu

 

 

 

Preses konference
Vestnesu apmacibu seminars