Paziņojums medijiem

Rīga, 26.08.2016

2016. gada 26. augusts

Operdziedātāja Maija Kovaļevska ielūdz uz labdarības koncertu  “Sirds veltījums”

Š.g. 12.septembrī plkst. 19.00 Latvijas Nacionālās Operas Lielajā zālē notiks labdarības koncerts “Sirds veltījums”, kuru rīko pasaulslavenā operdziedātāja Maija Kovaļevska. Koncerta mērķis ir sniegt atbalstu cilvēkiem, kuri vērsušies pie labdarības organizācijas ziedot.lv, lai saņemtu jaunākās paaudzes medikamentus cīņai pret vēzi.

Labdarības koncerta laikā tiks atskaņota opermūzika, latviešu kamermūzika, kā arī garīgā mūzika, kuru izpildīs pasaules operzvaigzne, soprāns – Maija Kovaļevska, starptautisko konkursu laureāte un Latvijas Nacionālās operas māksliniece Sonora Vaice, pasaulē atzīts Latvijas Nacionālās operas bass Krišjānis Norvelis, kā arī itāļu tenors – uzlēcošā zvaigzne Riccardo Gatto, bet pie klavierēm koncertmeistare Jeļena Larina (Austrija). Koncerta režisors Uģis Brikmanis, producents Spartaks Leimanis.

Labdarības koncerta “Sirds veltījums” mērķis ir sniegt atbalstu cilvēkiem, kuriem diagnozticēts vēzis un kuri griezušies pēc palīdzības pie labdarības organizācijas Ziedot.lv. Patlaban līdzcilvēku atbalsts nepieciešams Veronikai Hričkinai, Valdim Miķelsonam, Jānim Brīvkalnam, Gunitai Štrausai, Jurijam Bērziņam, Valdim Ozolniekam, Tatjanai Bičikai, Gatim Tauriņam un daudziem citiem.

“Ikviens no mums slimībā ir vientuļš un sargājams, bet, sastopoties ar diagnozi - vēzis, atbalsts ir divtik nepieciešams. Labdarības organizācija Ziedot.lv ir pagodināta sadarboties ar izcilo operdziedātāju Maiju Kovaļevsku, atbalstot viņas iniciatīvu labdarības koncertam. Koncerta ienākumi 100% apmērā sniegs praktisku palīdzību onkoloģiskiem pacientiem” stāsta Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta.

Koncerta pirmajā daļā skanēs garīgā mūzika un latviešu kamermūzika, savukārt otrajā daļā – populārā opermūzika. Mākslinieki izpildīs L.Garūtas, J. Vītola, A. Kalniņa, J.S.Baha, Š.Guno, V.A. Mocarta, C.Franka, kā arī Dž.Verdi, Dž.Pučīni un P. Čaikovska radītos skaņdarbus.

“Labdarības koncerts “Sirds veltījums” notiks, lai konkrēti un praktiski palīdzētu cilvēkiem un, lai sniegtu emocionālu un materiālu atbalstu,” par ieceri stāsta operdziedātāja Maija Kovaļevska.

“Mūzika žēlsirdīgā, mīlošā un labu darošā,” tā par koncertu saka režisors Uģis Brikmanis.

Biļetes uz labdarības koncertu iespējams iegādāties Latvijas Nacionālās operas un “Biļešu paradīzes” kasēs, kā arī internetā www.bilesuparadize.lv. Biļešu cenas no 9 līdz 50 EUR.

Mediju pārstāvji tiek laipni aicināti uz labdarības koncerta “Sirds veltījums” preses konferenci, š.g. 5.septembrī, plkst. 16.00, Latvijas Nacionālajā operā.  Preses konferencē piedalīsies Maija Kovaļevska , Sonora Vaice, Krišjānis Norvelis, Uģis Brikmanis un Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta.

Labdarības koncerta norisi atbalsta:  Latvijas Nacionālā opera un balets,  portāls ziedot.lv,  SIA “Roche Latvija”, Rīga TV24, SIA “Biļešu paradīze” , Videocentrs, “Latvijas radio”,  SIA “Latgales Reģionālā Televīzija” , SIA “Opera Hotel & Spa”, SIA “Clear Channel Latvia”, restorāns ‘’Domini Canes” ,  restorāns “Bibliotēka Nr.1.”, SIA “United Press”, SIA “Apartments Riga Opera”, sabiedrisko attiecību aģentūra “Divi Gani”,  arhitektūras un dizaina studija “Saals”, SIA “Altairs”.

Plašāka informācija:

Laura Freināte

Labdarības koncerta “Sirds veltījums”organizatore

E-pasts: [email protected]

Tālr.: + 371 29875327

Operdziedātāja Maija Kovaļevska ielūdz uz labdarības koncertu “Sirds veltījums”