Paziņojums medijiem

26.10.2022

2022. gada 27. oktobrī Latvijas Onkologu asociācija rīko konferenci par krūts vēža aktualitātēm

Kruts veza aktualitates

 

2022. gada 27.oktobrī, Latvijas Onkologu asociācija organizē Onkoloģijas dienas konferenci “Krūts vēža aktualitātes” ar mērķi aktualizēt slimības diagnostiku un pievērst uzmanību tās ārstēšanai.

 

Konferencē tiks aktualizēts nozīmīgākais krūts vēža diagnostikā, morfoloģisko izmeklējumu jomā un ārstēšanā, tostarp ķirurģiskajā, staru terapijā un sistēmiskajā terapijā.

Konferencē ar lekcijām uzstāsies izcili vietējie un ārzemju savas jomas speciālisti, pievēršoties dažādiem krūts vēža diagnostikas un ārstēšanas aspektiem. Tajā piedalīsies Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas, Fizisko aktivitāšu klīnikas, Medicīnas Centra “ARS” speciālisti, kā arī starptautiskais vieslektors Nikos Tsoulos no Grieķijas par ģenētiskajiem testiem krūts vēža riska noteikšanai.

 

Konference notiks 27.oktobrī, no plkst.11.30 līdz plkst.16.30 “Riga Islande hotel” konferenču zālēs A+B+C (Ķīpsalas ielā 2, Rīga), iepriekš reģistrējoties, aizpildot reģistrācijas anketu šajā saitē: https://ej.uz/PiesakiesUzKonferenci

 

Konferencei notiks translācija tiešsaistē - https://www.facebook.com/events/2953959524747518

 

“Krūts vēzis ir biežākais ļaundabīgais audzējs sievietēm Latvijā un krūts vēzis nešķiro – tas var skart ikvienu sievieti. Agrīni atklātu krūts vēzi var izārstēt, metastātisku vēzi iespējams efektīvi ārstēt. Konferencē informēsim par aktualitātēm krūts vēža diagnostikā un ārstēšanā,” skaidro Latvijas Onkologu asociācijas valdes priekšsēdētāja, asociētā profesore Alinta Hegmane.

 

Kruts veza aktualitates_programma