Zāļu drošums

Ar medikamentu lietošanu saistīto blakņu uzraudzība ir ļoti būtiska, lai nodrošinātu maksimāli drošu zāļu lietošanu. Pateicoties ārstu un pacientu ziņojumiem, Roche var iegūt šo būtisko informāciju un samazināt ar zāļu lietošanu saistīto risku.

Eiropas Savienība ir ieviesusi jaunu veidu, kā identificēt zāles, kuras tiek uzraudzītas īpaši rūpīgi. Šo zāļu lietošanas instrukcijā ir attēlots melns apgriezts trīsstūris un iekļauts šāds īss teikums: šīm zālēm tiek piemērota papildu uzraudzība. Tādējādi būs iespējams ātri identificēt jaunāko informāciju par šo zāļu drošumu. Melns apgriezts trīsstūris iekļauts Erivedge, Kadcyla, Perjeta un Zelboraf lietošanas instrukcijās.

Par blakusparādībām, kas radušās Roche medikamentu lietošanas laikā, lūdzam ziņot Roche Latvija SIA, zvanot pa tālruni +371 67039831, +371 28655600 vai sūtot informāciju elektroniski: [email protected]

  • Informējam, ka zāļu blakusparādību ziņojuma gadījumā, Jūsu dati tiks uzglabāti  Roche zāļu drošuma ziņojumu datu bāzē.

Ziņot par zāļu blaknēm iespējams arī zāļu valsts aģentūras tīmekļa vietnē: https://www.zva.gov.lv/lv/zinot-par-zalu-blaknem-negadijumiem-ar-iericem-biovigilanci

please be aware that you are leaving this website.